בדיקת מרזבים

בדיקת מרזבים

תוכן עניינים

ישראל מודעת הרבה פחות מכל מדינה אחרת בצורך להכין את הבית לקראת החורף. יש שיגידו שהדבר נובע מה – 'סמוך' הישראלי הידוע שטוען שהכול יהיה בסדר ויש שיתלו את הדבר בחורפים השחונים שהיו לנו בשנים האחרונות ולא כל כך דרשו את ההתערבות של המרזב. הנתון הזה מנסה לשכנע אותנו שלא חייבים לבדוק את המרזב כי מי אמר שאנחנו בכלל נצטרך אותו, ואם לא ירד גשם?… כל זה אולי נכון אך רק עד שמגיע רגע האמת… הגגות נהיים אז מוצפים במים, והם לא יכולים להתנקז מהגג כי המרזב סתום ואף אחד לא דאג לבדוק אותו בטרם הגיעו הגשמים.

בדיקת מרזבים לקראת החורף – חובה!

כולנו יודעים שעלינו להתארגן לקראת החורף בקנייה של ביגוד חורפי ושל שמיכות חמות, תנורי חימום ועוד. אך משום מה המרזבים שלנו אינם זוכים בבדיקה הכרחית של מוכנות לחורף, בדיקה שבכל העולם היא בגדר חובה לפני בוא החורף. המרזבים בישראל מורכבים מחומרים שעשויים להיפגע בעקבות בלאי, המרזב גם עשוי להיסתם מפסולת או עלי שלכת שמצטברים על גגות הבתים, ובקיצור, לא חייב להיות שיהיו תקלות מסובכות במרזב בהם יהיה צורך לטפל לאור הממצאים שיתקבלו בבדיקה שלו. 

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

אך בהחלט נדרשת כאן הבדיקה והטיפול במרזב כדי שהוא יהיה מוכן וכשיר לבצע את מה שמוטל עליו כאשר מגיעה עונת הגשמים. מתי אנחנו נזכרים שהחורף שוב שכחנו מהמרזבים? כאשר אנחנו זוכים להצפה של המרפסת שלנו בעקבות הסתימה במרזב או בגלל חורים באמצע הדרך של המרזב שעוצרים בדיוק במרפסת שלנו ופורצים לנו הביתה לביקור של נימוסין…

איך מטפלים במרזב?

כאשר ישנה תקלה במרזב, חור כלשהו באמצע הדרך, סדק או בלאי שעלול כל יום להרוס את המרזב, אפשר לעשות שני דברים. אפשר פשוט להחליף את המרזב ולבחור במרזב העשוי מחומרים יותר עדכניים מזה שהיה לכם עד היום, כך שהוא יתפקד טוב יותר ויהיה חזק יותר. אך לא בטוח שאתם חייבים לעשות את זה. אתם יכולים לפנות אל אינסטלטור שמציע פתרון חילופי של מרזב חדש אותו הוא ירכיב בתוך המרזב הישן באמצעות טכניקה מיוחדת. ישנן מספר שיטות אשר בהם ניתן לעשות את הדבר ורק איש מקצוע ידע להתאים לכם את השיטה הטובה ביותר עבורכם ועבור הצינור או המרזב שלכם. מרזב אפשר גם לתקן, תיקון מרזבים לא ניתן לבצע בכל מצב, אך ישנם מצבים שכן אפשרי לתקן אותו.

בדיקת צנרת מרזבים – פונים רק אל אינסטלטור מומחה

כאשר אתם מחפשים את האינסטלטור שיטפל במרזב, כדאי לשים לב שאתם פונים אל איש המקצוע הנכון. זה אומר –

  • אינסטלטור מומחה שמצויד בכל הידע הדרוש וגם הכלים הדרושים לצורך עבודות אינסטלציה.
  • אינסטלטור שתקבלו עליו המלצות מלקוחות שנהנו מהשירות שלו בעבר והיו מרוצים.
  • אינסטלטור זמין שמוכן ומזומן להגיע במהירות לכל קריאה.
  • אינסטלטור שלא מפריז במחיר ואינו מנצל את החולשה ואת הלחץ בו אתם נתונים בעת אשר מערכת האינסטלציה שלכם מעוררת בעיות.