קידוחים למערכות ביוב

קידוחים למערכות ביוב

תוכן עניינים

מערכות הביוב והאינסטלציה דורשות עבודות קידוח נרחבות, הן בתוך המבנה והן מחוצה לה. לצורך העברת הצנרת באופן מסודר יש לתכנן היטב מראש את אופן הנחת הצנרת ובכך להבטיח פעילות תקינה של כל מערכת האינסטלציה.

לעיתים הקידוח הנדרש הוא בעומק משמעותי. זה יכול להגיע אפילו לעומק של מטר כאן נכנסים לתמונה כלי הקידוח השונים המשמשים לצורך הקידוח המיר והיעיל.

בשנים האחרונות אנחנו עדים לכך שרוב רובם שלך הקידוחים הנעשים בתוך בטון, מתבצעים בעזרת מסור היהלום.

מה הייחודיות של מסור היהלום?

מסור היהלום הוא למעשה מסור המשלב שבבי יהלום. היהלום הוא חומר מאוד חזק ויש כאלה הטוענים שאין חומר חזק ממנו בטבע. מנגד, הבטון הוא גם כן חומר מאוד חזק. אנחנו עדים לכך שכל מבנה שאמור להיות חזק ויציב, כך גם גשרים או מגדלים שאמורים לעמוד איתן בתנאים לא פשוטים, עשויים כולם בטון. מה שלמעשה מחייב כלי עבודה מתאימים כאשר אנחנו באים להתעסק עם הבטון או לערוך בו שינויים. כי לאחר שכבר בנינו עם הבטון, האתגר לערוך בו שינויים ידרוש גם כן כלים עוצמתיים.

מסור היהלום הוא המסור שאכן מסוגל לצלוח את המלאכה ולבצע את הניסור ואת הקידוח הממוקדים והמושלמים בתוך הבטון.

קידוחים למערכות ביוב

מהן היתרונות של ניסור באמצעות מסור יהלום?

נמנה להלן חלק מהיתרונות הרבים של מסור היהלום כאשר יש צורך בקידוח בבטון.

  • באמצעות מסור היהלום אפשר לבצע קידוחי בטון מכל הסוגים. כולל בטון מזויין. הקידוח יכול להתבצע בכל גודל ואפילו לעובי של מטר!
  • הקידוח יכול להיעשות בכל קוטר כוס שרק תבחרו. זה יכול להיות קידוח של 2 צול וזה גם יכול להיות קידוח של 20 צול. (קידוחים נעשים במידות של צול. מה זה צול ואיך ממירים צול? אז בלי להכביר בהסברים מיותרים, נגדיר, צול היא יחידת מידה והיא שוות ערך ל – 2.63 ס"מ. כך שקידוח 2 צול זה פתח עגול בגודל של 5.26 ס"מ. קידוח של 4 צול יהיה חור בגודל 10.52 ס"מ וכן הלאה)
  • הקידוח באמצעות מסור היהלום הוא קידוח נקי מאוד ביחס לכל כלי הקידוח החרים. זאת בגלל העובדה שבמהלך הקידוח נעשה שימוש במים. המים נועדו על מנת לקרר את ראש המקדח ואף למנוע את פיזור האבק. התוצאה היא קידוח שאינו מותיר אחריו לכלוך ואבק.
  • הקידוח בעזרת מסור היהלום נעשה במהירות רבה תוך מיקוד מושלם ודיוק מירבי לצורת הקידוח הנדרשת, לגודל החור הנדרש כמו גם לעומק הרצוי והנכון.

מי יבצע עבורכם את עבודת הניסור?

קידוח בטון ביהלום לא יכול להיעשות סתם כך. לצורך ביצוע הקידוח למטרת ההעברה של צנרת הביוב, יש לפנות אל אנשי מקצוע העוסקים בתחום של ניסור בטון. רק הם יוכלו לבצע את העבודה בצורה מקצועית, מדויקת וממוקדת.