צילום צנרת

איתור נזילות במצלמה תרמית אחת הבעיות הנפוצות ביותר הן נזילות בצנרת הביתית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לעבוד על פי תחושה וניסיון של האינסטלטור, דבר שגר שבירת ריצוף שלא לצורך וניסיונות שונים שערכו זמן לאיתור מקור הנזילה.

כיום מדובר בטכנולוגיה פשוטה אך מתקדמת לפתרון הבעיה על ידי צילום צנרת באחת משתי דרכים אפשריות. על ידי צילום צנרת מזהים את המקור לנזילת המים במדוייק ומבלי לפתוח ריצוף או לגרום לנזק סביבתי כלשהו במבנה.

מהן הדרכים לצילום צנרת?

צילום צנרת יכול להיעשות בשתי דרכים, ולשתיהן יש לנו מענה מקצועי:

צילום תרמי – צילום חיצוני באמצעות סריקה של הריצוף במצלמה תרמית המשדרת אותות אינפרא אדומים שמומרים לגלים אלקטרוניים ומאפשרים זיהוי נקודות חום וקור באופן כללי וריכוז של נקודת קור מוגברת שמהווה סימן למקור הנזילה. השידור הוא ישירות למצלמה שבידי האינסטלטור שעובר עם המצלמה מעל כל השטח שניפגע בנזילה.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

צילום באמצות מצלמה זעירה – האופציה השניה היא צילום בתוך הצנרת על ידי החדרת מצלמה זעירה שמשדרת את הצילום לעמדת מסך של האינטלטור שמפעיל אותה ידנית באמצעות כבל ארוך במיוחד שיורד אל עמקי הצנרת. צילום צנרת שכזה מאפשר איתור מקור הנזילה כמו גם איתור סתימה או צנרת סדוקה \ שבורה ואפשרות לתת מענה לבעיות הללו.

מה היתרונות בצילום צנרת?

היתרונות בצילום צנרת בכל אחת מהדרכים הוא החסכון של זמן עבודה, הימנעות מפתיחת ריצוף או צנרת של אלצורך ובעיקר עלות פחותה שכן האיתור והטיפול ממוקדים ומהירים יחסית לכל אופציה אחרת.

אנו מציעים כיום שימוש בכל הציוד המתקדם ביותר שישנו לצילום צנרת מים וביוב. צוות העובדים מיומן בהפעלת הציוד ברמה הגבוהה ביותר ומאפשר מענה מהיר לכל בעיה בצנרת.