שיקום – חידוש צנרת ללא חפירה


כל איש מקצוע יסודי יודע כי הליך של תיקון צנרת ניקוז במבנים רבים, כמו עסקים או בניין גדול דורש פתרונות ייעודיים לנושא משלב החלפת הצנרת מים כולה ועד לשיקום קיימת.

תיקון צנרות בבית משותף, במפעלים או עסקים פעילים יכול להתבצע היום ללא חפירה והרס סביבתי כך שהפעילות הטבעית במקום אינה ניפגעת או יורדת למינימום הפרעה. אותו הדבר במקרה של תיקון צנרת ביוב הדורשת החלפת המערכת במקום או שיפוץ של המערכת הקיימת לחדישה יותר.

מתמחים בעבודות חידוש כל צנרת

אנחנו בחברת "נו-פלו" מתמחים בעבודות חידוש צנרת מים ו\או ביוב הדורשים עבודה בציוד מתקדם שיאפשר עבודה ללא חפירה ולמעשה ללא הרס סביבתי כלשהו.

בשיקום הצנרת בשיטת NU FLOW משתמשים באפוקסי, המשמש לתיקון צינורות ניקוז במבנים, שיקום מערכות ביוב ומניעת נזילות חוזרות ונשנות מבריכות שחייה. השיטה נקראת CIPP = cured in place pipe.

אנו מתמחים בשיטת CIPP שבה השרוול הספוג באפוקסי נמשך למקום הכשל. על ידי פעולת ניפוח השרוול, השרוול נצמד לדפנות הצינור הישן ונוצר צינור חדש. ה CIPP יוצר למעשה חוזק מבני של צנרת הניקוז. השימוש בשיטה זו מונע הרס למבנים, לרצפות, לגינות ולנוף. שיטה זו נמצאת בשימוש מעל 25 שנה בעולם ומכילה יתרונות בולטים כמו:

-שיטת NU FLOW יכולה לעבור זוויות ולתקן את האזור הפגום.

-יכולת התיקון היא בכל נקודה ונקודה.

-המוצרים שאנו משתמשים בהם ידידותיים לסביבה.

-פעולה זו חוסכת זמן וכסף.

בשיטה זו ניתן לשקם, לתקן ולחדש את כל סוגי הצנרת מתכות, בטון, חימר, ברזל, פלדה, PVC, פיברגלס.

מהפכה טכנולוגית ידידותית לסביבה

אנו מציעים פתרונות שיקום ללא הרס לקווי ניקוז עבור מגוון רחב של מערכות כולל ביובים, מרזבים, צנרות לברכות שחיה ונותנת פיתרון לכל בעיות חדירת השורשים.

בזכות הטכנולוגיה הייחודית של NU FLOW יש אפשרות לשקם צינורות בקוטר החל מ – 40 מ"מ ועד 300 מ"מ בתוך מבנים וכן בצינורות תת קרקעיים.

פתרונות אלו נותנים מענה למניעת דליפות, סגירת חורים בצינור, מניעת חדירת שורשים. מהפכה טכנולוגית זו ידידותית לסביבה ויש לה יעילות כלכלית, שולטת במניעת הזיהום ושומרת על הטבע.

חידוש צנרת ללא חפירה


בהרבה בתים בישראל קיימת מערכת אינסטלציה עתיקת יומין שכבר לא ממש ממלאה את תפקידה נאמנה. לעתים משפיע הדבר על לחץ המים האיטי, לפעמים אלו מים לא נקיים שמעורבים בחלודה או גרוע יותר בקורוזיה שמסכנת את הדיירים שמשתמשים במים הללו כמי שתייה. המים האלו נושאים לפעמים ריח רע ובקיצור, הצנרת הישנה משפיעה לרעה על איכות החיים של הדיירים מכל הבחינות.
כי החיים שלנו דורשים מים לא רק לשתייה או לצורך בישול. אנחנו זקוקים למים גם כדי להתרחץ וגם כדי לשטוף כלים, גם כדי להשקות את העציצים וגם בשביל לשטוף את הבית. וכאשר מדובר במים שהם לא נקיים או שלחץ המים נמוך, הרי שמדובר בהשפעה מרחיקת לכת על חיי היום יום התקינים בבית.

מה עושים?


אז יש כאלה שימהרו להגיע להחלטה שיש להחליף את הצנרת ולחדש את התשתיות ויש את אלו שינסו לגרור את הבעיה עוד קצת, בתקווה שאולי משהו ישתפר מאליו (חסר סיכוי כמובן…)
אך בדיוק עבור אותם אנשים שחוששים להיכנס לקלחת של שבירת קירות ועקירה של רצפות לצורך עבודות של חידוש צנרת, מוצע הפתרון החדשני חסר התקדים, הכוונה היא לחידוש של הצנרת ללא חפירה. זה יכול להיות? איך עושים את הדבר?
אז כאן המקום לספר לכם שכיום ישנה אפשרות לחדש את הצנרת באמצעים חדישים ובטכניקות חדשות לגמרי שלא היו מוכרים כלל לפני שנים ספורות. מדובר בטכניקה של החלפת צנרת תוך שנעשה שימוש בצנרת הישנה שאליה מוחדרים צינורות חדשים שדרכם יעברו המים אל הבתים.
לאחר התיקון תתחילו להבין פתאום מה זה לחץ מים תקין, מה טעמם של מי הברז הצלולים וכמה נחמד לרחוץ כלים במהירות, ולהתרחץ עם 'טוש' חזק ועוצמתי…
איכות חיים ברמה אחרת לגמרי וללא כל אבק ועבודות חפירה או בנייה.

נופלו-ישראל, טלפון: 077-4408068 | נייד: 052-2790978 | אימייל: natannuflow@gmail.com