המים לא יורדים בכיור? מהן האפשרויות

המים לא יורדים בכיור? מהן האפשרויות

מערכת האינסטלציה אשר נמצאת בכל בית עלולה ללקות בתקלות מסוגים שונים. התקלות הנפוצות הן סתימות שונות בצנרת, דליפות מים, רטיבות ודברים נוספים. כשאתם נתקלים בבעיה בצנרת יתכן שלא תוכלו להתמודד אתה בעצמכם. אמנם ישנן תקלות אשאר ניתן להתגבר עליהן, אך לעיתים יהיה צורך בהזמנת איש מקצוע מיומן אשר יגיע אליכם הביתה ויפתור את הבעיה.

אם מדובר בסתימה בכיור או בחדר האמבטיה אפשר לנסות לפתוח אותה באמצעות פומפה ביתית. לפעמים זה עוזר ושווה לפחות לנסות. בבתים ישנים התשתית הינה רעועה ומכך גם שהצנרת לא ממש מתאימה לזמנינו. ישנה בעיה של חלודה, חתיכות של עצים ועוד דברים שניתן למצוא במערכת הביוב. אצלנו בחברת נו פלו נמצאים בעלי המקצוע המנוסים ביותר, אשר יקפידו על פתרון של הבעיה ללא פשרות. רק אינסטלטור מומחה יצליח להתמודד עם תקלות מורכבות ולכן לא כדאי לחפף בנושא.

כשהמים לא יורדים

הצנרת הביתית מובילה מן הסתם אל מערכת הביוב השכונתית אשר נמצאת באחריות של העיריה. לפעמים התקלה מתרחשת מחוץ לבית ולשם טיפול בה יש לפנות את המוקד העירוני ולדווח על כך. ככל שמדובר בתקלה ביתית המצריכה טיפול של איש מקצוע, אין מנוס מלפנות לחברה מקצועית וותיקה אשר מחזיקה בצוות מיומן של אינסטלטורים.

כשאתם מחפשים אינסטלטור כדאי לפנות אל רשת האינטרנט. מומלץ לחפש המלצות טובות לאורך זמן של לקוחות עבר. כמובן שכאשר מדובר במצב חירום אז ממש יהיה לכם זמן לחיפוש נרחב. הטיפ הכי טוב הוא לשמור מספר של אינסטלטור מקצועי בהישג יד, כך שלא תאלצו לחפש אותו ברגע האמת. ישנן שיטות שונות על מנת להתגבר על סתימה בצנרת, ואינסטלטור מומחה יחזיק בכל האמצעים הדרושים ויפתח את הסתימה ללא עיכובים מיותרים.

לפתור את הבעיה לבד?

כאמור, ישנן כמובן תקלות קלות מאוד שניתן להתגבר עליהן על ידי שימוש בפומפה או חומר לפתיחת סתימות. הבעיה מתחילה כאשר מדובר בסתימה מורכבת יותר ואז מגיע הרגע שבו כדאי לפנות לאינסטלטור מומחה. למה מומחה אתם שואלים? מפני שכמו בכל עבודה גם אינסטלציה היא תורה שלמה ומי שלא מבין עלול להסב נזק למערכת.

קיימות כמה שיטות לפתיחת סתימה באופן עצמאי. בשלב הראשון אפשר לנסות לשפוך מים רותחים ישירות אל פתח הביוב של הכיור. ניתן להשתמש בפומפה המוכרת ואפשר אפילו לנסות לפרק את הסיפון אשר ממוקם מתחת לכיור (ולא לשכוח להחזיר את האיטום למקום). פעולות אלה עשויות לפתור את הבעיה במקרים קלים מאוד. המקרים הקשים יותר דורשים התערבות של גורם מקצועי, בעל מקצוע מיומן אשר מצויד בכל הכלים על מנת לטפל בבעיה.

מי אנחנו

נו פלו הינה חברה בתחום האינסטלציה אשר מציעה שירותים שונים כגון שיקום, תיקון וחידוש התשתיות הפנימיות של מערכות צנרת מים וביוב בטכנולוגיות ירוקות חדשניות. אנו מקפידים לוודא את פתרון התקלה מתחילתה ועד סופה. הצוות שלנו מורכב מקבוצת אינסטלטורים בצפון אשר עברו את כל ההכשרה הנדרשת בארה"ב ומסוגלים להתמודד על כל תקלה בצנרת. אנו עובדים בטכנולוגיות ייחודיות אשר מונעות שבירת קירות מיותרת ונזק לסביבה. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף וחשוב בנושא.

דילוג לתוכן