אודות נו-פלו

אודות נו - פלו

חברת נו פלו ישראל בניהולו של נתן שילדקראוט הינה חברה אמריקאית בפריסה עולמית המתמחה במתן שרותי אינסטלציה שונים: שיקום, תיקון וחידוש התשתיות הפנימיות של מערכות צנרת מים וביוב בטכנולוגיות ירוקות חדשניות.

כל אנשי הצוות בחברה הינם אינסטלטורים מיומנים ומקצועיים (עובדי החברה הוכשרו בארה"ב והחברה הוסמכה כמשווקת בלעדית בארץ של הטכנולוגיה הייחודית של חברת נו פלו) וכל עבודות שרותי אינסטלציה של החברה מתבצעות באמצעות מכשירים משוכללים ובשימוש חומרים ידידותיים לסביבה.

העומד בראש החברה, נתן שילדקראוט הינו אינסטלטור מומחה העוסק בענף אינסטלציה מעל 20 שנה והינו מומחה באיתור ופתיחת סתימות, אבחון ,תיקון ושיקום נזקי צנרת.

השיטה המיוחדות של נו פלו מונעת הרס של מבנים, רצפות, גינות ונוף. היא יוצרת חוזק מבני של הצינורות ובשיטה זו יש לנו את היכולת לתקן כל מקטע ומקטע ללא צורך בהעברת קו שלם.

אנו מספקים פתרון כולל לאבחון ויישום ללא הרס, עם אחריות לחיסכון בעלויות ולזמן שיקום קצר.

אנו מתמחים גם בצילום צנרת במטרה לאיתור רטיבויות וגילוי נזילות.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

איך עובדת השיטה שלנו?

חברת ‏NU FLOW ישראלי בניהולו של נתן שילדקראוט מתמחה בשיטת המשיכה  – (cured in place pipe) בקיצור CIPP – פטנט ייחודי המבוסס על שרוול אפוקסי המוחדר לאזור הפגוע ומייצר צינור חדש בתוך הצינור הקיים.
איתור הכשל מתבצע על ידי מצלמת דחיפה ומצלמה תרמית שבה רואים את פנים הצינור ואת מקום הכשל המדויק על מסך מחשב.

לאחר איתור הכשל בצנרת אנו משתמשים בשרוול בד שאליו מוחדר שרף אפוקסי הנספג אל הבד. שרוול זה מוחדר לתוך הצינור הקיים, מנופח על ידי לחץ אוויר ועל ידי כך הוא נצמד אל דפנות הצינור הקיים. על ידי כך נוצר צינור חדש בתוך הצינור הפגום.

NU FLOW , בעלת תו תקן אמריקאי ואירופאי,ניתן לטפל בצנרת החל מ- "1.5 (40 מ"מ) ועד – "12 (300 מ"מ) כולל טיפול במעברים בזוויות של 2X90 מעלות ו- 4X45 מעלות.