איתור רטיבות

איתור רטיבות

תוכן עניינים

רטיבות בקירות הבית הפנימיים או החיצוניים או בריצוף מעיד על בעיה בצנרת ואפשרות גבוהה לנזילה ועלולה לגרום למגוון בעיות בכל מבנה, בעיות בריאות ובעיות בטיחות. הרטיבות עלולה לגרום לכתמי עובש, לריחות לא נעימים ולחדירה של חיידקים ופטריות העלולים לפגוע במערכת הנשימה של דיירי הבית ולהזיק לבריאותם. רטיבות במבנה עלולה לפגוע גם בשלד הבניין, לגרום לחלודה, לפורר את הבטון ובמקרים חמורים אף להביא להתמוטטות הבניין.

איתור מקור הרטיבות הוא קריטי לטיפול בבעיה, הסימנים המעידים על הימצאותה אינם בהכרח מעידים גם על המקום המדויק שבו יש נזילת מים הגורמת לבעיה. בעבר כדי לאתר את מקום הרטיבות היה צורך לשבור קירות, להרים בלטות ולגרום להרס רב עד לאיתור נקודת הכשל, אך היום הודות לציוד אלקטרוני משוכלל אפשר לאתר את מקום הרטיבות ללא גרימת הרס ונזקים מיותרים.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

חמישה דברים שחשוב לדעת על איתור רטיבות

רטיבות במבנה מתחילה בנקודה קטנה על קיר הבית, על התקרה או בכתמים המופיעים על המרצפות. בהתחלה לא כולם שמים לב לזה, ואם שמים לב לא תמיד מייחסים לזה חשיבות. העלמת העין לא תפתור את הבעיה והכתם הקטן של היום עלול להתפתח לבעיה גדולה בטווח הזמן הקרוב.

בשלב בראשון של איתור מקור הבעיה חשוב לקבוע מהו הגורם לרטיבות, האם נזילת מים  נמצאת בצנרת המים הנקיים, בצנרת המים הדלוחין או בשל כשל באיטום.

באמצעות ציוד טכנולוגי מתוחכם אפשר לאתר את המקום הבעייתי במהירות וביעילות.
בשביל להביא את הציוד הזה – אתם סה"כ צריכים להרים אלינו טלפון ואנחנו מגיעים.
אנשי המקצוע משתמשים בגלאי סיב אופטי ובמצלמות תרמיות. גלאי סיב אופטי הוא גלאי שבראשו מותקנת מצלמה זעירה. את הסיב מחדירים אל מעבה הצינור, המצלמה מצלמת את התמונה המתקבלת בתוך הצינור ומאפשרת לגלות את הבעיה ואת המיקום המדויק שלה.

מצלמה תרמית היא מצלמה הפועלת על קרני אינפרא אדומות. המצלמה ממירה את קרינת החום לקרינת אינפרא אדומה ובכך מאפשרת לגלות את הבדלי הטמפרטורה בקיר. את הבדלי הטמפרטורה ממירה המצלמה לצבעים, והשינוי בצבעים מצביע על מיקום הכשל הגורם לרטיבות.

הציוד הטכנולוגי החדש המלווה את האינסטלטור באיתור של התקלה גרם למהפכה בתחום. לא עוד ניסוי וטעייה, לא עוד שבירת קירות והרס מיותר, אלא איתור מדויק וממוקד המאפשר לזהות את מקור הנזילה, לתקן אותה במהירות ולמנוע את התפשטות הנזקים.

כדי שעוד היום תוכלו לחזור לבית.

מצאנו את הפתרון – איתור רטיבות עם ציוד משוכלל!

הודות לציוד הטכנולוגי המשוכלל אפשר לאתר רטיבות בכל מקום, בצנרת הנמצאת במעבה הקירות ומתחת לרצפה, בצינורות הביוב והניקוז, באיתור כשלים באיטום המאפשר חדירת מי גשמים בגגות, במרפסות מרוצפות, במרתפים ובקירות חיצוניים.

שימוש בציוד הטכנולוגי במרפסות מאפשר לבצע מיפוי מדויק של כל הכשלים באיטום בשטח המרפסת לאתר את נקודת הכשל, להצביע על נתיב חדירת המים, לזהות מים כלואים מתחת למרצפות ולאפשר תיקון מהיר ויעיל של הבעיה.

הציוד הטכנולוגי מאפשרת לזהות מקורות של חדירת מים ולאבחן את הגורם לדליפת מים, מערכות צינורות המים, צנרת דלוחין, מערכות אטימה ועוד.

איתור רטיבות בקירות החיצוניים של המבנה מאפשר למפות ולסמן את כל המקומות שדרכן חודרים המים אל המבנה בשל בעיות באיטום הקירות החיצוניים. זיהוי הכשלים מתאים לכל סוגי החיפוי של הקירות החיצוניים, לחיפוי אבן, לחיפוי שיש, פסיפס ועוד.

בעת איתור נזילות בחדרי האמבטיה ובמקלחות יש לערוך בדיקות מקפות כדי לזהות את מקור הנזק. חשוב לבדוק כל מערכת בנפרד, את הצנרת המובילה מים נקיים לדירה, את צנרת מי השופכין המתחברת אל מערכת הביוב או בעיות באיטום.

צוות העובדים בחברת נו פלו מצוידים בציוד טכנולוגי חדיש לאיתור רטיבות. כל העובדים עברו הכשרה מקצועית, הם יודעים להפעיל את הציוד המקצועי בהצלחה ולאתר במקצועיות כל בעיה.

צריכים איתור רטיבות? רק עם המומחים של נו פלו

הודות לציוד המשוכלל שלנו, ניתן לאתר רטיבות בכל מקום באמצעות מיפוי מדויק וללא שום נזק למבנה.

המומחים שלנו עובדים בפריסה ארצית. הרימו טלפון ואנחנו בדרך אליכם.

אנו חברה אמריקאית בפריסה עולמית המתמחה במתן שרותי אינסטלציה שונים באמצעות טכנולוגיות ירוקות וחדשניות. כל אנשים הצוות בחברה הינם אינסטלטורים מיומנים ומקצועיים.