בדיקת צנרת

בדיקת צנרת

אחד המרכיבים החשובים בכל בית הוא זה הניסתר מהעין – הצנרת הביתית. בכל בית ישנה צנרת מים וביוב מסועפת שמאפשרת למעשה את החיים השוטפים בבית. בעיה בצנרת הביתית תיגרום למוגבלות בשימוש בפעולות יומיומיות כגון רחצה, שימוש בשירותים, שטיפת מזון וכדומה. בשל כך חשוב מאוד לערוך בדיקת צנרת מעת לעת ובעיקר לפני שיפוץ יסודי של הבית או לפני רכישה של בית חדש או קיים.

כיצד עורכים בדיקת צנרת?

בדיקת צנרת כיום נערכת באמצעים טכנולוגיים המאפשרים סריקה של כל הצנרת הביתית בצורה חיצונית, ללא הרס או גרימת נזק כלשהו לריצוף, לקירות או לצנרת עצמה.

אפשרות נוספת היא באמצעות מצלמת וידאו זעירה המוחדרת אל הצנרת עצמה ומאפשרת איתור ליקויים בצנרת עצמה אם של סדקים, שברים או עצמים התקופעים בה בצורה שאינה טיבעית או בריאה עבורה. גם כאן הכל משודר לייב אל מסך בידי האינסטלטור ומאפשר איתור מדוייק של נקודה בעייתית או הבנה אם הצנרת במצב תקין או לא.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

אנו מציעים כיום את שני השירותים הללו, בהתאם לתנאי השטח ולסיבות לביצוע בדיקת צנרת. הצוות שלנו מיומן בהפעלת המצלמות והבנת החומר המשודר לפיענוח מדוייק אודות מצב הצנרת. כמו כן ברשותנו הציוד החדיש והמתקדם ביתר עם תוכנות מתקדמות ואיכות שידור מעולה.