תיקון צנרת ביוב ללא הרס

חידוש ותיקון צנרת ביוב ללא הרס

תוכן עניינים

צנרת ביוב תקינה הכרחית לקיום חיים תקינים בכל בית. מדובר בצנרת שמטפלת בכל מה שיורד בשירותים, בכיורים ובמקלחת ולכן תקינות של המערכת חשובה ביותר עבור כל בי

תיקון צנרת נדרש בשל מגוון סיבות, אך הסיבה השכיחה מבין כולם היא השחיקה והבלאי הנוצר לצנרת הביוב עם השנים. תיקון הצנרת על ידי איש מקצוע מנוסה תחזיר את החיים בבית לשגרה ותמנע תופעות לא נעימות כמו ריחות לא נעימים, נזילות, סתימות במערכת הביוב ועוד. בכל טיפול בצנרת הביוב חשוב לבחור בבעל מקצוע בעל ידע וניסיון רב מאחר ועבודה לא מקצועית עלולה לגרום להרס רב, לתיקונים מורכבים ולעתים אף להחלפת הצנרת כולה.

חברת NU FLOW מציע פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לתיקון צנרת הביוב וצוות העובדים צבר ידע וניסיון רב בתחום. כל העבודות התיקון מתבצעות ללא הרס ולכלוך.

חשוב לשים יד על הדופק בכל מה שקשור לצנרת הביוב. יש לשים לב לסימנים מחשידים המאותתים על בעיות בצנרת.

צילום ביוב ללא הרס

 

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

  • אם המים בכיור לא יורדים במהירות שבה הם רגילים לרדת ואם אתם נעזרים בפומפה הביתית פעמים רבות מדי כדי לפתוח סתימות קטנות ולאפשר למים לרדת בכיור, כנראה שיש לכם בעיות בצנרת הביוב וזו כבר סיבה טובה להזמין איש מקצוע.
  • אם אתם מבחינים בריחות לא נעימים העולים מפתחי הביוב, אל תתעלמו, הזמינו מיד איש מקצוע.
  • אם יש לכם חשבונות מים גבוהים מהרגיל ללא סיבה הנראית לעין ייתכן כי צנרת הביוב שבורה או סדוקה, גורם המאפשר זרימה מתמדת של מים ללא הפסקה המנפחים את חשבונות המים. (אגב, תבקשו מאיש המקצוע קבלה ואישור שהתקלה תוקנה – כדי שתוכלו להראות לרשות המים שלכם ובכך לקבל הנחה בתשלום כי הייתה נזילה)

מהם שיטות תיקון צנרת ביוב ללא הרס

השלב הראשון בכל תיקון צנרת הביוב הוא שלב האבחון באמצעות החדרה של מצלמה זעירה המשדרת באינפרא אדום אל עומק המערכת אפשר לאתר שברים, סדקים, חלודה או ריקבון הפוגעים בתפקוד הצנרת.

שיטת ההטלייה לקוחה מהמילה טלאי. בשיטה זו אפשר לטפל בליקויים בצנרת ללא הרמת מרצפות או הוצאה של צנרת הביוב החוצה. אל תוך הצנרת מחדירים בלון העטוף בסיבי זכוכית ובחומרי הדבקה חזקים במיוחד. את הבלון מצמידים לנקודת הכשל ומנפחים אותו עד שהחומרים שבתוכו נצמדים אל דפנות הצנרת ומייצרים טלאי. לאחר ביצוע הטלאי מוציאים את הבלון החוצה, החומר מתקשח וסותם את הסדק, את החור או את השבר בצנרת.

שיטת השרוול היא שיטה שבה מכניסים אל תוך הצנרת שרוול העשוי מחומרים עמידים וחזקים במיוחד. באמצעות המצלמה התרמית מודדים את המידות של הצינור הלקוי ומכינים מראש שרוול התואם במידותיו למבנה ולמידות של הצינור. את השרוול מכניסים לתוך הצנרת, מצמידים אותו לדפנות ומקבלים צינור חדש בתוך הצינור הישן. השרוול העשוי מחומרים קשיחים וחזקים מבטיח הגנה חזקה על הצינור ועמידות לאורך שנים רבות.

ריסוק בטון וברזל מתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת הכנסה של זרוע רובוטית אל עומק צנרת הביוב. הזרוע מפרקת את הפסולת העמידה שהצטברה בתוך הצנרת, מרסקת אותה לגרגירים הניתנים לשטיפה בזרם מים חזק.

היתרון של כל אחת מהשיטות הוא ביצוע מהיר וללא הרס. תיקון הצנרת מתבצע בתוך מספר שעות וללא צורך בשבירה ובהרמה של מרצפות או בגרימת נזק אחר. הודות לאמצעים הטכנולוגיים המשוכללים אפשר לבצע את תיקון  הצנרת, ביעילות, במהירות, ללא הרס וכמעט ללא לכלוך.

כדי למנוע בעיות בצנרת הביוב ולבצע תיקון צנרת ביוב ללא הרס ולהימנע ממצבים שבהם הצנרת מגיעה למצב של סתימה או שברים חמורים, כדאי לשמור עליה ולהזמין חברת אינסטלאטורים המתמחה בשימור צנרת. אחת לחצי שנה מומלץ לבצע צילום תרמי בצנרת כדי לאתר את הבעיות הקטנות עוד לפני שהן הופכות לבעיות גדולות, מורכבות ויקרות. צוות העובדים גם יבצע שטיפה וניקוי יסודי של הצנרת באמצעים שונים כמו חומרים כימיים ייעודיים או באמצעות החדרת זרם מים בלחץ גבוה השוטף ומנקה את הצנרת מכל פסולת.