איתור נזילות בחדרה

הגשמים התפוגגו והאביב בפתח- אז למה קירות הבית רטובים ומעלים עובש? זה הזמן להזמין שירות מקצועי של איתור נזילות בחדרה
איתור נזילות סמויות בטכנולוגיה חדשנית, ללא פגיעה בתשתיות, בחיפוי ובקירות, תיקון נזילות ותקלות בצנרת, שיקום צנרת והחלפת קווי מים וביוב

שירות איתור נזילות מים בחדרה - השיטות שלנו

אם בעבר אנשי המקצוע היו בוהים בייאוש ברטיבות על הקיר, מלטפים את הקיר לאורכו ומנסים להבין מה מתחולל בתוכו ומהיכן הכי נכון לקדוח ולחדור לעומק הקונסטרוקציה, השיטות החדישות והטכנולוגיות המתקדמות שמוצעות היום מאפשרות איתור מדויק של מקור הנזילה, ללא הרס, ללא פגיעה בתשתית, ובמקרים רבים גם תוך אפשרות לתיקון ושיקום מתוך הצנרת עצמה. שיטות אלה מקצרות הליכי אבחון ותיקון, חוסכות בעלויות ומבטיחות טיפול ממוקד ומדויק בתקלה- ללא ניסוי וטעיה.

מצלמה תרמית– סריקה של אזור הרטיבות על ידי מצלמה תרמית בעלת חיישני טמפרטורה זעירים ומדויקים, המציגה את שינויי הטמפרטורה לאורך הקיר, ומזהה את מקור הנזילה ואת מסלול הרטיבות והנזק שנגרם בעקבותיה. מצלמה תרמית מתקדמת, הכוללת מסך תצוגה איכותי ומציגה תמונת מצב מלאה וברורה, מחוברת לרשת אלחוטית ומאפשרת שליחת דו"ח נתונים מפורט ללקוח. איתור נזילות בחדרה באמצעות מצלמה תרמית מתבצע על ידי צוות מיומן של נו פלו, בבתי מגורים פרטיים, בדירות, בבניינים משותפים ובעסקים.

איתור נזילות חיישני קול- טפטוף מים פנימי יוצר רחש שלרוב אינו נשמע לאוזן, אולם יזוהה בקלות על ידי סריקת הקיר או האזור באמצעות מכשיר לאיתור נזילות המבוסס על חיישני קול, ומונחה לאיתור דציבלים נמוכים במיוחד.

איתור נזילות בריאקציה עם גז– במקרים בהם החשד לנזילה מתייחס לצנרת עמוקה במיוחד, צנרת המועברת תחת תשתיות חוץ או צנרת אשר קיימת בעיית נגישות אליה, החדרת גז ייחודי לצינור יגרום לריאקציה בהגעתו לאזור הנזילה בשל החיבור עם המים, ויאפשר איתור ממוקד של מקור הנזילה.

תיקון של נזילות צנרת ללא הרס ניתן לביצוע באמצעות החדרת שרוול בלון מתנפח אשר יוצר טלאי מקומי ויחידת צינור פנימי לאיתור הנזילה, מחומרים אפוקסיים ועמידים בעלי יכולת היצמדות אופטימלית לצנרת מנחושת, אלומיניום ולצנרת פולימרית.

מתי נזמין שירותי איתור נזילות בחדרה? סימנים לקיום נזילה סמויה

נזילה סמויה צפויה להותיר סימנים ראשוניים לאחר ימים ארוכים שהיא מטפטפת עצמה לדעת אל עומק הקירות והתשתיות וגורמת נזק, חשוב במיוחד להזמין שירות מקצועי לאיתור הנזילה ולטיפול בה, מיד עם איתור וזיהוי של בסימנים לקיומה:

  • הופעה של כתמים, שינויי צבע, אגלי רטיבות וכתמי לחות על קירות הבית פנימיים או חיצוניים, וכן על גבי התקרה או הרצפה.
  • ריח לא נעים בבית, ריחות של טחב, עובש, אשר ממוקדים באזור אחד ואינם מתפוגגים עם ניקיון החדר ובעת אוורור של החלל.
  • קפיצה לא מוסברת בחשבונות המים ללא שינוי של מש בצריכה ו/או בהיקף המשתמשים במים בבית. ניתן לראות בחשבונות המים את היקף הצריכה הממוצעת, החודשית וביחס לחודשים קודמים בכדי להבין האם מדובר בגידול בצריכה.
  • רחשים וקולות טפטוף גם כאשר כל הברזים בבית סגורים.
    • הופעת נקודות לבנות, שינויי גוון, מרקם אבקתי וסימנים נוספים על הרובה- חומר האיטום המצוי בין האריחים בריצוף.
  • אדים, טיפות מים והופעת לחות לא מוסברת על הרצפה, אשר חוזרת לאחר ניגוב וייבוש.

זמן הגעה ובדיקה לחדרה

חברת נו פלו מספקת שירותים מקצועיים ונגישים, צוותי החברה זמינים לכל קריאה ובקשה ומגיעים לכל לקוח בו ביום או בטווח של עד 24 שעות. זמן הבדיקה תלוי במיקום, נגישות ואורך הצנרת. עשוי לארוך כשעה או אף להימשך למספר שעות, במקרים מורכבים.

שירותי איתור נזילות בחדרה- חברת נו פלו: כל היתרונות וכל פתרונות הצנרת במקום אחד

חברת נו פלו מספקת שירותי איתור נזילות וטיפול בתקלות צנרת בפריסה ארצית, ומפעילה צוות איתור נזילות בחדרה, המספק זמינות ומענה, הגעה מהירה, אבחון מהיר ללא הרס של תקלות ונזילות בצנרת הסמויה וטיפול מקצועי בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

חברת נו פלו- חברה ישראלית המביאה שיטות עבודה וטכנולוגיות חדשניות מן העולם כולו, מספקת שירותי איתור נזילות סמויות ושיקום צנרת, טיפול מקצועי בתקלות ובליקויים, תוך מתן שירות בפריסה ארצית, בהוגנות, במחירים תחרותיים ובמקצועיות שאין שניה לה!

חדרה היא עיר לחוף הים התיכון בישראל, הממוקמת בשרון הצפוני. היא נוסדה בשנת 1891 כמושבה על ידי אנשי העלייה הראשונה, והוכרזה כעיר בשנת 1952. כיום, חדרה היא אחת הערים הגדולות בישראל, עם אוכלוסייה המונה כ-104,731 תושבים. העיר ידועה בחופיה היפים, בפארקים ירוקים, באתרי מורשת היסטוריים ובחיי תרבות עשירים ובשניים האחרונות נמצאת בתנופת פיתוח בשנים האחרונות, עם בניית שכונות חדשות, פרויקטים תחבורתיים ותעשייתיים. לצד פיתוח העיר יש גם מבנים ישנים הסובלים מבלאי בתשתיות לכן אם אתם מחפשים מאתר נזילות בחדרה, פנו לצוות המקצועי שלנו, שיגיע אליכם לאיתור נזילה בציוד מתקדם ובטכנולוגיות חדשניות.

לאיתור נזילה במקום מגוריכם צרו קשר

השירותים שלנו

דילוג לתוכן