חומר לאיטום צנרת

חברת נו פלו מציגה: שרפי Supercil חומר מהפכני לטיפול בתקלות צנרת בטכנולוגיית אל הרס

חברת נו פלו ישראל, החברה המובילה בישראל באיתור נזילות ובשיקום צנרת, משנה את חוקי הטיפול בנזילות ובנזקי צנרת- ומייבאת לישראל את החומר Supercil אשר מהווה את הדור הבא של סיליקט בישראל. קבלנים, שרברבים ובעלי מקצוע: לא עוד שימוש בחומרי איטום אשר מתגבשים ומתקשים במהירות, מחייבים מהירות עבודה וצוות בן שני אנשים לכל הפחות לצורך טיפול בתקלות צנרת פשוטות.

מהו Supercil?

Supercil הוא חומר איטום ברמת איכות גבוהה במיוחד אשר מכיל שני רכיבים פעילים מובילים:

  • דבק איטום אשר נדבק ונספג בבד סיבי זכוכית ואחראי לפעולת האיטום ושיקום הצנרת.
  • חומר מזרז המאפשר הליך עבודה מהיר ויעיל במיוחד.

אופן היישום:

ליפוף של הבד הספוג בדבק ובסיבי הזכוכית סביב הבלון, החדרת הבלון לנקודת הכשל בצנרת בהסתמך על נתוני איתור הנזילה בטכנולוגיית אל הרס, ניפוח של הבלון. הבלון המתנפח יביא להיצמדות של הבד לקצוות ויצירת מעטפת אטומה של הצנרת הפגועה. החומר המזרז יגרום להתגבשות מהירה של החומר על פרופיל הצנרת ולפעולת איטום יעילה ומהירה.

יתרונות החומר על פני חומרי איטום אחרים

זמן עבודה והכנה של החומר– בשונה מן החומרים המוכרים בשוק, אשר מחייבים פעולת הכנה וערבוב מהירה והחדרת החומר לצנרת בתוך דקות ספורות בלבד בטרם יתגבש ויאבד מן הגמישות שלו- Supercil הוא חומר איטום המאפשר זמן עבודה מורחב יותר- עד15 דקות.

טמפרטורה– החומר מתאים לעבודה בכל טמפרטורה ואינו נתון לשינויים, התגבשות מהירה או פגיעה באיכות בשל טמפרטורות חריגות.

זמן התגבשות קצר– בעוד שזמן ההכנה והערבוב של החומר מספק לבעל המקצוע את היכולת לעבודה ללא לחץ זמן, התגבשות החומר בתוך הצינור, לאחר ההיצמדות שלו, היא מהירה ביחס לחומרים אחרים ומגיעה לכדי תוצאה אופטימלית בטווח זמן בן 15-20 דקות.

מרחק ועומק- זמן העבודה וגמישות החומר מאפשרים שימוש בו גם לתקלות בעומק הצנרת, למרחקים בני 30 מטרים ויותר, ללא צורך בפתרונות רובוטיקה יקרים, בחדירה ידנית אל עומק הצנרת, מתאים לחידוש צנרת ללא תעלה, תוך הימנעות מסיבוכים וצורך בפתרונות חילוץ יקרים.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

חומר לאיטום צנרת

חיסכון בזמן- חיסכון בכוח אדם- עבודה יעילה ומקצועית

הצטרפו עוד היום לבעלי המקצוע המובילים אשר כבר עושים שימוש ב Supercil ונהנים ממוניטין מקצועי וחיסכון כספי רב.

חברת נו פלו ישראל היא המשווקת הבלעדית של Supercil בישראל

דילוג לתוכן