תיקון נזילות מים

תיקון נזילות מים

אחת הבעיות החמורות שיכולות להתרחש בכל בית הוא של נזילת מים איטית החודרת אל מתחת לריצוף או אל תוככי הקירות ויוצרת טחב, עובד וריחות לא נעימים כמו גם נזק מצטבר לכל מקום בו היא נוגעת.

תיקון נזילות מים בצורה מהירה ויעילה יבטיח תקינות של המערכת לאורך זמן והימנעות מבעיות דומות בעתיד הקרוב או הרחוק. הדרך החכמה לטיפול שכזה היא באמצעות טכנולוגיה חדישה שמופעלת על ידי אינסטלטורים מודרניים המיומנים בכך.

כיום תיקון נזילות מים מתבצע באמצעים טכנולוגיים שונים שמאפשרים תיקון מהיר ויעיל בבעיה. ראשית מדובר על מצלמות תרמיות המאפשרות איתור של מוקד הבעיה על ידי שידור אותות אינפרא אדום למסך שבידי האינסטלטור. הסריקה של הצנרת היא חיצונית מבלי לגעת בצנרת עצמה. 

אפשרות אחרת היא באמצעות החדרת סיב אופטי לתוככי הצנרת וסריקה פנימית שלה לאיתור נקודת הנזילה והמקור שלה – סדק או שבר בצנרת המים.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

לאחר שיודעים די מהר היכן הבעיה ומה המקור שלה אפשר להתחיל לתקן. לא, אין צורך למהר להרוס קירות או ריצוף. כיום אפשרי להחדיר אל הצנרת, באמצעים מתקדמים, חומר שמאפשר לאטום את הצנרת מחלקה הפנימי ולמעשה ליצור מעטפת באזור הנזילה בצורת צינור בתוך צינור. הדבר מאפשר עבודה נקיה יחסית לכל אופציה אחרת, ללא הרס או נזק סביבתי בתיקון.

אנו מציעים כיום את הציוד המתקדם ביותר לביצוע תיקון נזילת מים וביוב עם צוות מיומן היודע כיצד לעשות שימוש נכון בציוד טכנולוגי מתקדם שכזה ומאפשר פתרון בעיות מהיר, יעיל וזול יחסית לכל אופציה אחרת.