צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

תוכן עניינים

אחת הבעיות המעיקות ביותר היא זו של סתימה או נזילה במערכת הביוב. מעבר להגבלת השימוש באביזרים בבית המחוברים אל מערכת הביוב, מדובר לעתים בריחות נוראיים ומציקים שעולים אל הבית ומסריחים את כולו.

הדרך היחידה לטפל בבעיה היא באמצעות הזמנה של אינסטלטור מקצועי שיסרוק את הצנרת ויאתר את המקור לבעיה, אם בשל סתימה או בשל נזילה בצנרת. אחת הדרכים החדישות והמתקדמות יותר לאיתור בעיות בצנרת ביוב היא באמצעות מצלמות מיוחדות.

כיצד עובד צילום קווי ביוב?

צילום קווי ביוב ואיתור נזילות באמצעות מצלמות זעירות הם התקדמות טכנולוגית משמעותית בתחום אפור כמו האינסטלציה. מדובר על האפשרות להחדיר מצלמה זעירה על גבי כבל מיוחד שמאפשר חדירה שלה אל תוך צנרת הביוב אל מעמקי האדמה עד שמאתרים את הבעיה שגורמת לריחות הנוראיים ולבעיות בביוב.

המצלמה הזעירה משדרת כל העת אל המפעיל שלה את מה שהיא רואה ובכך למעשה מאפשרת לו לדעת לאיזה מרחק הגיע בעומק הצנרת ומה הבעיה שישנה בצנרת באותה הנקודה. כמו כן במכשור היותר מתקדם המצלמה גם מקליטה את כל הצילום כך שיש תיעוד לצרכי ביטוח או כל צורך אחר.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

אילו יתרונות ישנם בצילום קו ביוב?

יתרונות נוספים שיש בצילום קווי ביוב בדרך זו הוא הימנעות משבירה של ריצוף או פתיחה של חלקים בצנרת שלא לצורך, שכן המצלמה מאפשרת הגעה נקודתית אל מקור הבעיה ועבודה ממוקדת בנקודה זו. בדרך שכזו אנו חוסכים המון זמן, כסף ועבודה רבה שנחסכים באמצעות צילום קווי ביוב בצורה חכמה.

אנו מפעילים ציוד מתקדם של מצלמות באיכות גבוהה המופעלות על ידי צוות מיומן שיודע כיצד לאתר את מקור הבעיה בצנרת הביוב במהירות וביעילות.