עבודות ביוב

עבודות ביוב - טיפול נזילות בביוב

אחת העבודות היותר חשובות בכל הקשור לתחזוקת הבית היא של עבודות ביוב. צנרת הביוב מאפשרת חיים תקינים בבית ולכן אם הביוב סתום או אם יש נזילות בביוב, ישתבשו נהלי החיים הרגילים בבית והדבר ייצור לא מעט בעיות.

הבעיה היא שאנו שמים לב אל נזילות בביוב רק כאשר הבעיה כבר קיימת ולא מראש. על כן הצורך בטיפול מהיר ותרון שלא יצריך עבודה רבה או שיפוץ לאחריו קריטיים עבור כל אחד מאיתנו.

הטכנולוגיה עוזרת גם כאן וכיום אפשרי לאתר את הסיבות לסתימה או הנזילה בביוב באמצעות סיב אופטי עם מצלמה זעירה המוחדרים אל תוך מערכת הביוב ומאפשרים איתור הסיבה לסתימה (שורשים, חפץ גדול, היצטברות אבנית ו\או חלודה) וכדומה.

לאחר שאיתרנו את הבעיה אפשר להציע אפשרויות טיפול ובמסגרת עבודות ביוב אפשרי לפתור כל בעיה שכזו במספר דרכים. לעתים מדובר בלחץ מים שיופעל לפתיחת הצנרת, לעתים יש צורך בדחיפה של העצם החוסם ולעתים פשוט יש צורך לחדש את צנרת הביוב בנקודות בעייתיות שגורמות לנזק. גם זאת ניתן לעשות כיום באמצעים טכנולוגיים חדישים שמאפשרים עיטוף פנימי לצנרת הקיימת והימנעות מהצורך לפתוח את הקרקע ולבצע החלפה ידנית ומסורבלת במרבית המיקרים.

נזילות בביוב

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

אנו משתמשים כיום בציוד המתקדם ביותר שמאפשר פתרון לכל עבודות הביוב האפשריות שאולי ותיזדקקו להן. צוות מיומן יודע כיצד להפעיל בצורה מתקדמת את הציוד הטכנולוגי ולאפשר עבודה מהירה ויעילה ללא הרס סביבתי עבורכם.