תיקון צנרת מים

תיקון צנרת מים

תוכן עניינים

אחת מעבודות האינסטלציה היותר שכיחות היא זו של תיקון צנרת מים. למרות שמדובר בפעולה שמבצעים אינסטלטורים מזה מאה שנים ויותר, הרי שהשנים האחרונות וההתקדמות הטכנולוגית הביאו חידוש גם לפעילות ותיקה שכזאת.

כיום תיקון צנרת מים כבר אינו דורש פתיחה של כל ריצוף הבית או הגינה והחלפה ידנית של כל הצנרת, אלא אם מדובר בצנרת עתיקה ביותר שכולה רקובה ואין כל טעם לתיקון נקודתי בה.

במרבית המיקרים מדובר על צנרת עם סדק או חלודה בנקודות מסויימות שניתן לתקן נקודתית כאשר מאתרים אותם במדוייק ומראש. האיתור אפשרי כיום באמצעים טכנולוגיים דוגמת מצלמות אופטיות זעירות שמוחדרות אל תוך הצנרת ומטיילות בה תוך כדי שידור אל האינסטלטור השולט במצלמה ומאפשר לו לסמן היכן דרוש תיקון צנרת מים והיכן לא.

לאחר סריקה יסודית שכזאת אפשרי כיום להחדיר חומר מיוחד וחדיש שמאפשר באמצעות לחץ והליך קצר היצמדות ויצירת מעטפת פנימית לצנרת הקיימת היכן שהיא סדוקה או חלודה ולמעשה מחליף את הקיים בצנרת חדישה יותר.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

דרך עבודה שכזאת אפשרית כיום רק בקרב חברות מתקדמות טכנולוגית אשר מאפשרות ללקוח להינות משירות יעיל ופתרון מהיר וזול יחסית לכל אופציה אחרת. וכל זאת בנוסף לחסכון בפתיחת האדמה וצורך בשיפוץ וניקיון יסודיים לאחר מכן.

בערים רבות בישראל ישנם מבנים ישנים שסובלים מצנרת ישנה ורקובה. הצנרת הישנה יוצרת הרבה מאוד בעיות. התקלות החוזרות ונשנות מעיקות מאוד על איכות החיים, הדבר משפיע על בעיות בלחץ מים תקין, הנזילות הרבות מייקרות את תשלומי חשבונות המים של הדיירים, ויש כמובן את המים העכורים מלאי החלודה שמגיעים אל הבתים, שלעיתים הם גם מלווים בריח רע. מים כאלה הם לא תמיד ראויים לשתייה והם אף עלולים לפגוע בבריאות של האנשים ששותים מהמים הללו. לכן, קיימת חשיבות רבה לטיפול נכון בצנרת. תיקון כל מה שאפשר כדי למנוע את כל התופעות הללו לפני שהן מחמירות ויוצאות מכלל שליטה.

תיקון צנרת מים – כשצריך להזמין אינסטלטור

אז לפני שאתם מחליטים ש – זהו! נמאס לכם לגמרי מכל הבלגן שיש לכם עם הצנרת, תנו לצנרת שלכם עוד צ'אנס והזמינו חברת איתור נזילות מקצועית. חשוב שתדעו שעולם האפשרויות בתחום האינסטלציה זה כבר לגמרי לא מה שהיה עד לא מזמן. היום יש הרבה שיטות כיצד לטפל בצנרת בלי לחפור ובלי להוציא את הצנרת הישנה. אינסטלטור מקצועי ומומחה ידע להתאים את הטיפול הנכון והמתאים לצנרת העתיקה שלכם ואתם תרגישו כאילו קבלתם צנרת חדשה. פתאום תתחילו להבין מה זה להתקלח עם מים שזורמים חזק, פתאום תראו איך המשימה של רחיצת הכלים יכולה להסתיים בחצי מהזמן, ובקיצור תתחילו להבין ממה סבלתם עד היום…

איך בוחרים אינסטלטור לצורך תיקוני צנרת מים?

תיקוני צנרת מסובכים דורשים עבודה מקצועית. לא תוכלו לנסות להתמודד לבד עם פומפה או עם ספירלה, כפי שאתם יכולים לעשות כאשר מדובר בבעיות קטנות. אם אתם רוצים ליהנות מעבודה מקצועית ומהירה (יש סיכוי שאתם לא רוצים?…) עליכם לפנות אך ורק אל איש מקצוע אמין, מנוסה ומקצועי שידע לאבחן במהירות את מקורה של התקלה ולטפל בה ביעילות.

אינסטלטור מקצועי מאבחן את הצנרת…

ישנם אינסטלטורים שעדיין לא התקדמו ואין להם את כל הידע והכלים שיש היום בתחום האינסטלציה. אם תזמינו את אחד מאלה, אז הדבר הראשון שהוא יעשה כדי למצוא את מקור הבעיה, זה לקדוח בקירות פה ושם, להרים כמה בלטות לקינוח, ולא בטוח שהוא ימצא בסוף את הבעיה… האינסטלטור המקצועי של היום מצויד במצלמות מיוחדות שיכולות לאתר את המיקום המדויק של הסתימה או הנזילה מבלי לגרד כלל את הקיר. כמובן שכאשר כבר מצאתם את הבעיה, הפתרון יהיה קל ופשוט. כי באינסטלציה, האתגר המורכב ביותר זהו הגילוי של התקלה. התיקון שבא בעקבותיו זה כבר ה'כסף הקטן'…

אינסטלטור מקצועי מתקן את הצנרת!

אז כפי שאמרנו, מציאת הבעיה זהו חצי פתרון. כעת לאחר שהאינסטלטור יודע מה לעשות, הוא יביא את הציוד הדרוש ותוך זמן קצר המים יזרמו היטב ותוכלו לשוב לשגרה.
עם אינסטלטור מקצועי ומיומן, בעל ניסיון וותק, גם המים וגם החיים יזרמו הרבה יותר טוב…

אנו מציעים ציוד טכנולוגי מתקדם וצוות מיומן בהפעלה שלו על מנת לתת מענה איכותי לכל צורך בתיקון צנרת שכזאת.