גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים הינה מומחיות המשולבת עם ציוד ומיכשור מתקדמים ביותר. נזילות מים בחדרי הבית מתגלים לרוב רק כאשר יש ריחות לא נעים או מראות של טחב וקירות מתקלפים או ריצוף שניסדק ומתעוות. במיקרים הללו מגלים שיש נזילה אך אין אפשרות לדעת מה המקור שלה ואיך עוצרים אותה בהקדם.

כאשר מדובר בבעיה נקודתית קטנה אפשרי לפתוח את הריצוף או הקיר סביב מקור הבעיה ולתן בה, אך במידה ומדובר בכתם רטיבות גדול על הקיר או ריצוף של חדר שלם שמתגלה כספוג מים, יש בעיה לאתר את המקור של הנזילה וכיצד לפתור אותה.

במקום להתחיל ולשבור את הריצוף עד לגילוי המקור לנזילה, אפשרי לעשות שימוש במיכשור מתקדם ומשוכלל הפועל על אותות אינפרא אדום שמבדילות בין חום וקור בצורה איכותית ומדוייקת ומאפשרת סריקה של האזור הפגוע ללא צורך בשבירה או פתיחה של שום דבר.
גלי האינפרא אדום מומרים לאותות אלקטרוניים המאפשרים זיהוי נקודות קרות מתחת לריצוף ובעזרת תוכנה מיוחדת שמבצעת בדיקה מהירה אונליין מגלים את המקור לנזילה.

כעת, כשיש את המידע המדוייק על מקור הבעיה אפשר לפתוח את הבלטה הספציפית שמאפשרת גישה לצנרת הפגומה ותיקון שלה בו במקום ובמהירות כולל סגירה של הריצוף חזרה. התיקון נעשה במהירות ויעילות ואין כל דברים או עבודות מסיביות של שיפוץ שנידרשות לאחר מכן.
אנו מציעים שירות מקצועי עם מיטב המיכשור הקיים כיום בשוק האינסטלציה לגילוי נזילות מים מהיר ואיכותי.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

איך מאבחנים מנין הגיעו אלינו נזילות מים?

כאשר מדובר בנזילה שאינכם יודעים מה מקורה, ובדרך כלל קשה מאוד למצוא את מקורה של הנזילה. ניתן להיעזר בציוד מתקדם ומקצועי שנמצא היום בשירותם של האינסטלטורים המתקדמים שמשכללים את העבודה שלהם כל העת והם נמצאים עם היד על הדופק ועוקבים אחר כל המצאה חדשה שיכולה להקל על העבודה שלהם. הציוד של היום כולל מצלמות מיוחדות אשר בעזרתם ניתן לצפות למעמקי הצנרת ולראות בדיוק מי לא מתנהג יפה… כלומר מי זה שפרץ את הדרך ומשם זורמים להם המים בחופשיות אל עבר קירות הבית שלכם.
האבחון נעשה בדרך כלל במהירות רבה וכידוע, ידיעת הבעיה זה כבר חצי פתרון. כאשר הביעה אובחנה ומקור התקלה ידוע, הרי שהתיקון לא יהיה מסובך כל כך היות והוא יהיה ממוקד בדיוק במקום של התקלה.

איך מטפלים בנזילות מים בקירות הבית?

גם לצורך הטיפול בתקלה קיים היום מכשור מיוחד המציע את העבודה המהירה והיעילה ביותר תוך שמירה מקסימלית על המבנה עם נזק מינימלי למבנה.
התיקונים של היום שנעשים בצנרת, נעשים גם הם במכשור מיוחד ובשיטות ייחודיות שחוסכות את ההחלפה של כל הצנרת. ניתן היום להשחיל צינור חדש אל תוך הצנרת הישנה באמצעות שיטות שונות ומשוכללות וכך, תוך זמן קצר הצנרת מפסיקה לזלוג אל מקומות שאינם רצויים.
תשכחו מכל מה ששמעתם וידעתם עד היום על עבודות אינסטלציה. היום כאשר ישנה תקלה כלשהי באינסטלציה כבר לא צריך להיכנס ללחץ. האבחון המהיר, הטיפול היעיל, הפכו את התקלות השונות לפשוטות הרבה יותר לטיפול ובעקבות כך גם החיים שלנו וגם החיים של האינסטלטורים הם הרבה יותר קלים…

איך תבחרו אינסטלטור?

אתם זקוקים לאינסטלטור דחוף בעקבות נזילות מים מהצנרת. אתם לחוצים מאוד ורוצים לראות את העניין מטופל ומתוקן וכמה שיותר מהר – יותר טוב.
כאן חשוב שתדעו שהמהירות היא מהשטן… יש לבדוק בשיקול דעת את שוק האינסטלטורים ולא לבחור איש מקצוע סתם בשליפה מתוך דפי זהב. כדי למצוא אינסטלטור מומחה חשוב לעשות סקר שוק. לשאול אנשים על אנשי מקצוע שהם מכירים ושהם ממליצים עליהם, לשמוע האם הם היו מרוצים מהשירות של אותם אינסטלטורים, וכמובן הכי חשוב האם מדובר באינסטלטור שמעודכן בכל החידושים הללו והעבודה תיעשה במקצועיות.