שיקום צנרת ביוב

שיקום צנרת ביוב

תוכן עניינים

סתימות והצפות במערכת הביוב הביתית היא אחד המטרדים הפחות נעימים שישנם. מלבד הריחות המאוד לא נעימים שעולים הישר לתוך הבית, הדבר מהווה מפגע סביבתי ותברואתי, לכן, איתור הבעיה- פתיחת הסתימה או שיקום צנרת ביוב בעת הצורך היא הכרחית. בניגוד לסתימות קלות בכיור המטבח או בשירותים, סתימת מערכת הביוב או נזילות בצנרת הביוב הן בעיות עימן רק מקצועני איתור נזילות יכולים להתמודד בעזרת אמצעים חדשניים העומדים לרשותם.

כל שיקום מתחיל בצילום

עליית הביוב על גדותיו היא סיטואציה מלחיצה ולא נעימה. בין אם מדובר בבית שלכם ובית אם מדובר בעסק או בחברה, ברגעים הראשונים חשים חסרי אונים. חוסר האונים נובע מכך שלא ברור עד ביצוע בדיקה מעמיקה מהו מקור הבעיה. יתכן כי הבעיה קשורה ישירות בצנרת הביוב של המבנה שלכם ויתכן כי הנקודה הבעייתית היא בצנרת הביוב העירונית העוברת סמוך לביתכם. על מנת לגלות זאת יש להשתמש באמצעי עזר חדשניים ולצלם את צנרת הביוב.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

צילום הצנרת נעשה בעזרת מצלמות אופטיות זעירות המוחדרות אל מעמקי הצינור ומצלמות אותו לכל אורכו. לאחר בדיקת הצילומים לעומק והבנת פני הדברים ניתן לגשת אל שיקום צנרת ביוב בצורה חכמה כאשר אנו יודעים מראש מה הצעד הבא. צילום הביוב חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים, ואנשי הצוות שלנו מנוסים ומיומנים בתחום. מעבר לחיסכון הרב בכסף וזמן המתאפשר בעקבות הצילום, אתם מקבלים מן הצילום עותק המהווה אסמכתא ברורה מול העיריה או גורם אחר במידה ויש בכך צורך.

שיקום צנרת הביוב – עבודה הדורשת כניסה לעומק

שיקום צנרת ביוב דורשת כניסה וחדירה לעומק, תרתי משמע. תקלות במערכת הביוב יכולות לקרות לעיתים בעומק האדמה וגם דורשות בדיקה מעמיקה של הצנרת. לאחר צילום הצנרת נדע מהו היקף העבודה הנדרש. האם מספיק שיגיע אינסטלטור אחד או שיש צורך בצוות שלם של אינסטלטורים המגיעים עם ציוד מסיבי בכדי לפתור את הבעיה ולשקם את קטע הצנרת הבעייתי.

אבחון התקלה בזמן – מחצית מן הפתרון

אף אחד מאיתנו אינו אוהב לעסוק בתחום אפור ולא ריחני כמו מערכת הביוב, אך אין מה לעשות- זוהי מערכת המהווה חלק בלתי נפרד מחיינו ואפילו מהווה חלק חשוב מהם. לכן, שימו לב מה מתרחש בסביבתכם הקרובה ואם צצה בעיה במערכת הביוב, קראו מיד לבעל מקצוע שיוכל לאתר באופן מיידי את הבעיה ולתת לה טיפול הולם.