שיקום צנרת ללא הרס

שיקום נזילות

תוכן עניינים

מים הם חלק חשוב ובלתי נפרד מחיינו. כיום הם זמינים לנו 24 שעות ביממה ויוצאים ממספר נקודות ברחבי הבית. הדבר נוח לנו מאוד, אך זרימת מים בצינורות שבתוך בקירות הבית מתבטאת לעיתים גם בדרכים פחות נעימות כמו נזילות, פיצוצים בצינור ורטיבות.

בעבר במצבים אלה היתה נדרשת הריסת שטחים נרחבים מן הקיר או פתיחת הריצוף בכדי להחליף קטעי צינור ארוכים. היום ניתן לבצע גם שיקום צנרת ללא הרס באמצעים מתקדמים.

"עבודת בלשות" לתיקון ושיקום יעילים

בכדי לבצע עבודת שיקום צנרת ללא הרס ושבירת הקירות והריצוף, חלק מעבודתנו היא עבודת בלשות ממש. את זכוכית המגדלת של הבלש מחליפים אמצעים טכנולוגים משוכללים המסייעים לנו לאתר את הנקודות הבעייתיות ולדעת בדיוק היכן יש להחליף קטעי צנרת ולפתור את הבעיה ביעילות ותוך גרימת נזק מינימלי.
אחד האמצעים הוא המצלמה התרמית. מצלמה זו עובדת על בסיס שידור אינפרא אדום המזהה באמצעות הבדלי חום וקור את הנקודות הקרות לאורך הצנרת שהן גם מקור הנזילות. אמצעי שני הוא החדרת מצלמות אופטיות זעירות אשר מאפשרות לראות את הצנרת מבפנים. רק לאחר בדיקה יסודית בעזרת שני מכשירים אלה אנו ניגשים למלאכת השיקום ומבצעים אותה בדיוק בנקודות הנכונות.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

איתור מקור הרטיבות הוא קריטי לטיפול בבעיה, הסימנים המעידים על הימצאותה אינם בהכרח מעידים גם על המקום המדויק שבו יש נזילת מים הגורמת לבעיה. בעבר כדי לאתר את מקום הרטיבות היה צורך לשבור קירות, להרים בלטות ולגרום להרס רב עד לאיתור נקודת הכשל, אך היום הודות לציוד אלקטרוני משוכלל אפשר לאתר את מקום הרטיבות ללא גרימת הרס ונזקים מיותרים.

כיצד מתבצע שיקום נזילות?

אנשי צוות האינסטלטורים שלנו אינם מתפקד רק כבלשים אלא גם כרופאים מנתחים… אם בעבר הפתרון לטיפול בנזילות מקומיות היה החלפה של חלקי צינור שלמים, היום ישנן דרכים מתוחכמות לטפל באזורים הבעייתיים. החדרת חומר חדיש וייחודי יוצרת בצינור שכבה נוספת במקום בו קיים סדק או שהתגלתה חלודה. כך למעשה הוחלף האזור הבעייתי בחלק צינור חדש לחלוטין וזאת ללא צורך בהרס ולאחר מכן בניקיון ואפילו שיפוץ שיעלו עוד כסף רב.

לפנות למומחה מוקדם ככל האפשר

לעיתים יש נטיה לחשוב כי רטיבות קטנה תיעלם מעצמה ולהדחיק את הנושא עד שהוא מתפרץ ביתר שאת. על מנת לאפשר שיקום צנרת ללא הרס, פנו אלינו מוקדם ככל האפשר כבר עם גילוי הבעיה. משיכת הבעיה ואי טיפול בה יגרמו רק להגדלת האזור ממנו ישנה הנזילה ויחייבו טיפול מקיף יותר. היום ישנם האמצעים לטפל בבעיות נקודתיות ומזעריות. עירנות שלכם תחסוך לכם הרבה מאוד כסף.