פתיחת סתימה

פתיחת סתימה

אחת הטרדות הנפוצות בכל בית בישראל היא זו של סתימה. סתימה בכיור, סתימה בשירותים, סתימה באמבטיה או מקומות אחרים. הבעיה עם סתימות שכאלו הוא שהן משבשות חיים ומפריעות להמשך התפקוד התקין בבית.
רבים מוצאים כי הסתימה פשוטה ומנסים לפתור אותה עצמאית, אך לעתים מדובר בסתימה מורכבת יתר, של עצמים אשר ניתקעו היטב בעומק הצנרת ולא תצליחו להגיע אליהם ללא ציוד מקצועי או ידע נידרש.

במיקרים רבים מתברר כי הבעיה אף אינה בבית בודד אלא בבניין כולו עם צנרת מסועפת ובעיה בצנרת הראשית של הבניין, בעיה שדורשת טיפול באמצעים מתקדמים וחזקים דיים לבצע את העבודה כראוי ומבלי לגרום נזק מישני.

שימוש בציוד מתקדם של פתיחת סתימות כולל איתור נזילות בצינורות עם משחולת באורך של 15 מטר או יותר, צינורות מיוחדות עם לחץ אוויר ועוד שיטות שמאפשרות פתיחת סתימה גם בעומק האדמה, היכן שאין אפשרות מגע ידני עם הבעיה וללא קשר עין ישיר.

נוסף לכך אנו מציעים טיפול מקצועי בבעיות צנרת שסובלת מסתימה עקב חדירת שורשים ושאר אפשרויות שגורמות לסתימה מורכבת ונידרש לה פתרון המסתמך על שנים של ניסיון באינסטלציה בכלל ובפתיחת סתימות מקצועי בפרט.

צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם

פתיחת סתימות זאת ההתמחות שלנו

חברתינו מספקת שירותים מתקדמים בתחום הכוללים בין היתר פתיחת סתימות מקצועית, בלי שימוש בחומרים מסוכנים ורעילים. אנו מספקים מענה לבעייה בצנרת דירה, בניין או ביוב.

אנו מחזיקים בצוות מקצועי בעל ניסיון רב אשר מצויידים בציוד החדיש והמתקדם ביותר לביצוע מהיר ויעיל של פתיחת כל סוג סתימה ובכל צנרת. ברשותנו הידע והכלים לבצע את העבודה במהירות ובמינימום הפרעה לשיגרה של הדייר במקום ועם תוצאות איכותיות שישרתו את הלקוח לאורך זמן רב.

העבודה נעשה בצורה יסודית ומדוקדקת, תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם המצביע בצורה מדויקת על הבעיה. כל התהליך מתבצע בהתאם לאופי הבעיה בצורה זריזה ומקצועית.

אנו מציעים מגוון שירותי פתיחת סתימה:

  • פתיחת סתימה בשירותים
  • פתיחת סתימה בכיור
  • פתיחת סתימה במקלחת \ אמבטיה
  • פתיחת סתימה בצנרת ראשית משותפת
  • פתיחת סתימה בשוחת ביוב בחצר
  • פתיחת סתימה במרזבים

 

דילוג לתוכן