מכשיר לאיתור נזילות מים

נזילות המים יכולות להיות נזילות גלויות או נזילות סמויות. כאשר הנזילות הן גלויות, אין קושי להתמודד אתן ולתקן את הנזילה, אך כאשר הנזילה סמויה מן העין ומסתתרת במעבה הקירות או מתחת לרצפות, יש צורך במכשיר לאיתור נזילות כדי למצוא את מקור הנזילה ולהעניק את הפתרון המתאים לבעיה.

חברת NU FLOW עוסקת בתחום האינסטלציה למעלה מעשרים שנה. החברה צברה ניסיון רב באיתור נזילות מים ומצוידת במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר. אם נראה לכם שגם אתם סובלים מאותה בעיה, צרו קשר מיד, אנו נדע איך לעזור לכם!

במגוון השירותים והעבודות שלנו אנו מקפידים להשתמש בציוד והמכשור המקצועי ביותר כיום בתחום.

הנה מעט מידע מקצועי על חלק מהמכשירים והעזרים בהם אנו עושים שימוש לשירותכם:

1. Mini cutter

מכונה זו יכולה להיכנס לצינור בקוטר קטן החל מ – 2 צול עד 6 צול. מכונה זו מסתובבת במהירות של 2800 סל"ד. חיתוך זה יכול בקלות להסיר שורשים, טיט וגופים זרים מצינור חסום.

ניתן לחבר למכשיר זה מצלמה על מנת לאפשר צפייה בהתקדמות תוך כדי עבודה. כל כוח החיתוך ממוקד במרכז הצינור שלא כמו יחידות אחרות אשר מסתמכים על פעולת מומנט גבוה.

2. Microcutter

כלי זה מופעל עם כבל פלדה שבקצהו אפשר לחבר מספר ראשים מתחלפים המשמשים לניקוי הצנרת. שימוש זה מיועד לקטרים 1.5 צול ועד 6 צול.

3. מצלמת ביובים

צילום קווי ביוב דורש מצלמה המיועדת לבדיקה בתוך מערכות צנרת ביוב או צנרות ניקוז למינהן. אנו יכולים לבדוק החל ממידות צנרת של 32 מ"מ ועד לקוטר 300 מ"מ.

מצלמת ביוב היא מצלמה מיוחדת שנועדה לאתר נזילות מים וכשלים בצנרת הביוב. זוהי מצלמה מיוחדת המחוברת לסיב אופטי ארוך שאותו אפשר להחדיר אל תוך צנרת הביוב.

ברשותנו מצלמה בעלת ראש רובוטי המאפשרת צילום ממוקד שמאפשר מיקוד בתוך הצינור על נקודת הכשל עצמו. ראש המצלמה מסתובב 360 מעלות ובמצב אנכי ל- 180 מעלות. אופציה זו נותנת כיסוי מלא על כל חלל הצינור.

מצלמה זו מיועדת לשימוש בקווים עד לאורך של 60 מטר. שימוש במכשיר זה מאפשר הורדת תמונות וסרטון של הכשל על CD.

מצלמת דחיפה בעלת ראש רובוטי המסתובב 360 מעלות
המשמשת למערכות ביוב ומרזבים ומאפשרת איתור מדוייק של
כל מקור וכשל אפשרי. אפשרות צילום קווים עד לאורך של 60 מטר.


4. מצלמה תרמית
מצלמות תרמיות לגילוי נזילות הן המילה האחרונה בתחום.
במצלמה זו אנו מבצעים בדיקות תרמיות ע"י מצלמת אור אינפרא אדום לאיתור ממוקד ומדויק של רטיבויות ונזילות מצנרת מים, ביוב ומי גשמים. הבדיקה מתבצעת ללא הרס.

השימוש במצלמה התרמית מאפשר איתור נזילות בכל סוגי הצנרות על ידי צילום תרמי מיוחד.

מצלמה לבדיקה טרמוגראפית
בעלת רגישות גבוהה ואיכותית
המשמשת לאיתור רטיבות וכשלים
באיטום ונזילות צנרת.
יש צורך באינסטלטור מקצועי שעבר הכשרה מיוחדת בתחום ויודע איך להפעיל את המצלמה ואיך לפענח את הנתונים.

5. מערכת שמע

מערכת זו מיועדת עבור גילוי נזילות מאחורי קירות, ריצוף ומערכות תת קרקעיות.
פעולה זו נעשית ע"י האזנה ממוקדת המעבירה למכשיר את רחשי החלחול המים המאפשר למקד את האיזור של הנזילה. בדרך זו אנו מבצעים גילוי נזילות מהיר ויעיל.

6. רקולטור

מכשיר זה מיועד לאיתור נזילות ע"י שני רגשים המונחים בשני קצוות הצנרת, כאשר המכשיר מקבל את הנתונים של קוטר, אורך וסוג הצנרת וע"י כך מפענח את עיבוד המים.
כל הנתונים הנ"ל עוברים למחשב וע"י כך מקבלים נתון מדויק על מיקום הנזילה.

7. מכשיר למיפוי קווי צנרת

מכשיר זה מיועד לאיתור ומיפוי של תשתיות צנרת וכמו כן נותן את עומק הצינור הנמצא בקרקע.

* בסיום כל בדיקה באשר היא, ניתן לקבל חוות דעת מקצועית התקפה בבתי משפט.

* על הלקוח ליידע מראש, טרם הבדיקה, את הצורך במתן חוות דעת.

אנו מציעים את מיטב השירותים המקצועיים בתחום האינסטלציה באמצעות מכשור חדיש ביותר ומגוון מכשירים מתקדמים המעניקים פתרונות יסודיים לאורך זמן.

מהם הגורמים לנזילות מים?

נזילות מים יכולות להיווצר ממגוון סיבות כמו בלאי ושחיקה של הצנרת, סדקים או שברים בצינורות עקב עבודות שיפוצים או כל עבודה האחרת העלולה לפגוע, בטעות, בצנרת או בשל כשלים באיטום.

הדליפות הן מפגע מציק ומסוכן. הן גורמות לכתמי רטיבות על הקירות, לעובש ופטריות העלולים לגרום לבעיות בריאות והן גם עלולות לפגוע בשלד המבנה, לגרום לחלודה, לפורר את הבטון ולפגוע ביציבות המבנה.

בנוסף הן עלולות לפגוע ברהיטים הנמצאים סמוך למוקדי הרטיבות או בציוד אלקטרוני רגיש ויקר כמו טלוויזיה, מחשב, מערכת וידאו ועוד.

הן לא נעלמות לבד, להפך הן הולכות וגדלות ומתפשטות וכל נזילה קטנה עלולה להתפתח במהירות לאחת גדולה שתגרום נזק רב לדיירי הבית ולרכוש.

איך מטפלים?

השלב הראשון הוא גילוי הנזילה באמצעות מכשור מתקדם וגלאי נזילות מים. אם יש לכם כתמי עובש על הקיר, אם לחץ המים בברזים בבית נמוך, אם חשבונות המים גבוהים ללא התאמה לכמות שבה אתם משתמשים, ייתכן ואתם סובלים מדליפה של מים.

רגע לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור לאיתור נזילות מים כדאי לכם לערוך את הבדיקה הבאה. סגרו את כל ברזי המים במבנה, וגם בחצר, והביטו בשעון המים. אם הוא ממשיך להסתובב, סביר להניח כי בביתכם יש נזילה וזה הזמן להזמין אינסטלטור מומחה בתחום.

כאשר אתם מזמינים אינסטלאטור חשוב לוודא כי הוא מצויד בציוד טכנולוגי מתקדם לאיתור הנזילה. אינסטלאטור שאינו מצויד בציוד המתאים ייאלץ לשבור קירות, להרים בלטות ולגרום לכם להרס רב עד שהוא יצליח למצוא את המקור לנזילת המים.

רק אינסטלטור המצויד במכשיר ייעודי יוכל להעניק לכם פתרון מהיר, מדויק ובלי לגרום להרס, לנזקים ולהוצאות כספיות גבוהות.

מומחים רבים בתחום ממליצים לבצע בדיקה שגרתית אחת לשנה כדי לאתר נזילות מים, במיוחד בבתים ישנים. גילוי מוקדם ימנע נזקים ובעיות רבות ויוזיל את עלויות התיקון.

נופלו-ישראל, טלפון: 077-4408068 | נייד: 052-2790978 | אימייל: natannuflow@gmail.com