החלפת צנרת מים

צנרת מים היא האמצעי לחיים תקינים בכל בית ולכן בעיה בצנרת המים, אם בשל שבר או סדק הגורמים לנזילה, או חלודה עכב צנרת ותיקה ורקובה, הם משבשי חיים ומחייבים מענה מהיר לבעיה.

החלפת צנרת מים אפשרית כיום בשתי דרכים:

הדרך הותיקה להחלפת צנרת מים – פתיחת הריצוף והחלפה של כל הצנרת או האזורים הבעייתים בה בצורה ידנית בצנרת חדישה. הליך הכולל צורך בשיפוץ האזורים המטופלים, אורך זמן ועולה לא מעט כסף.

הדרך החדשה  להחלפת צנרת מים – החדרה של חומר מיוחד שמוצמד בלחיצה אל דפנות הצנרת הקיימת ולמעשה יוצר צינור בתוך צינור ומחליף את הצינור הפגום במעטפת חדישה שמאפשרת למים לעבור בצורה תקינה. עבודה מהירה יחסית, ללא הרס או שיפוץ סביבתי בהמשך.

הפתרון שלנו להחלפת צנרת מים

אנו מאמינים כי הדרך החדשה היא המתאימה כיום ללקוחות. מדובר בשימוש באמצעים טכנולוגיים לאיתור הנקודות הבעייתיות בצנרת וטיפול ממוקד על כל אזור בעייתי והחלפה שלו במעטפת הכוללת את החומר החדש. המעטפת עמידה ביותר, בריאה ומאפשרת שימוש מחודש בצנרת במשך שנים רבות לעתיד מבלי כל צורך לתקן אותה.

אנו מציעים את ציוד הטכנולוגי החדיש ביותר לאיתור הנקודות הבעייתיות בצנרת והפעלה של הציוד הטכנולוגי המתקדם על ידי אנשי מקצוע מיומנים העושים זאת כבר שנים ועל בסיס קבוע.
הדבר מבטיח טיפול יעיל, אפקטיבי ובעיקר כזה שחוסך זמן וכסף הן בטיפול עצמו והן לעתיד לבוא.